Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
HomeO Nas

Zawsze marzyliśmy o takim miejscu, gdzie będzie można usiąść wygodnie na tarasie i móc do woli patrzeć na góry delektując się spokojem i chwilą wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku.

Po części udało się nam to marzenie spełnić. Na co dzień patrzymy na góry, choć mieszkamy w dolinie. Z racji dużej ilości słońca jest to słoneczna dolina. Tak też nazwaliśmy nasze gospodarstwo.

Pokoje prowadzimy w Kamienicy, urokliwej miejscowości usytuowanej pomiędzy trzema fascynującymi pasmami górskimi: Gorcami, Beskidem Wyspowym oraz Pieninami.

Ktoś może pomyśleć, że w takim miejscu brak jakichkolwiek atrakcji. Nic podobnego! Kamienica to doskonały punkt wypadowy. Stąd już niedaleko do największych atrakcji regionu takich jak: spływ Dunajcem, zamek w Niedzicy i Czorsztynie, uzdrowiska w Szczawie, Szczawnicy, Krynicy Zdroju, najpiękniejsze szczyty w okolicy (Trzy Korony, Sokolica, Mogielica, Turbacz). Zimą czekają wyciągi narciarskie w Szczawnicy, Kluszkowcach, Szczawie, Laskowej, Limanowej, Kasinie Wielkiej, Lubomierzu, trasy narciarstwa biegowego wokół Mogielicy i Lubomierza, ponadto mnóstwo szlaków rowerowych i tras do uprawiania turystyki pieszej.

Jednym słowem wszystko a wyciągnięcie ręki z dala od wielkomiejskiego ruchu.

Staramy się, aby czas spędzony u nas obfitował w atrakcje oraz był dla Państwa czasem pełnej regeneracji sił witanych.

Zapraszamy !!!

Magda, Paweł i Zuzia :)